Korporacyjne Scalanie Firm lub Dopiero Rozpoczynanie Działalności.

Utworzenie wspólnego przedsięwzięcia lub samodzielne uderzenie. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc.
Jesteśmy ekspertami w transakcjach korporacyjnych i handlowych w coraz bardziej złożonym świecie biznesu XXI wieku.

Nasza wszechstronność wykracza poza naszą ogólną korporacyjną usługę doradczą, obejmując wszystkie niekwestionowane problemy korporacyjne i transakcje, które napotykają następujących klientów:

Firmy prywatne – od organizacji globalnych po MŚP i start-upy.
Przedsiębiorcy.
Firmy i finansiści z miasta.
Partnerstwa ustanawiające przedsięwzięcia.
Organizacje non-profit, w tym zarejestrowani dostawcy i organizacje charytatywne.
Kwestie, którymi możemy się zająć, obejmują zakres od transakcji jednorazowych, które dotyczą niewielkiej liczby akcjonariuszy, po złożone transakcje międzynarodowe z udziałem wielu inwestorów instytucjonalnych, korporacyjnych i indywidualnych.
Bez względu na rozmiar, obszar, w którym pracujesz lub problemy, z którymi się borykasz, będziemy w stanie stworzyć zespół, który pomoże.

Specjalizacja
Nasz zespół korporacyjny szybko się rozwija. Nasza wiedza obejmuje zarówno start-upy, jak i fuzje i konsolidacje grup; przejęcia i zbycia przedsiębiorstw; wykupy, wykupy menedżerskie i wykupy; zbiórki funduszy i wspólne przedsięwzięcia (w tym LLP); oraz umowy akcjonariuszy.
Mamy specjalistów w dziedzinie łączenia (w tym transferów budzących obawy), struktur grupowych i reorganizacji wewnątrz grupy, w tym podziału kapitału. Regularnie wspieramy naszych klientów w zakresie fuzji korporacyjnych lub dokumentacji grupowej.
Możemy również przeprowadzić lub pomóc w przeprowadzeniu wszelkich wymaganych zasad należytej staranności, obejmujących zarządzanie, finanse, nieruchomości, IT, HR, zamówienia, spory sądowe i wymogi dotyczące zgody na pożyczkę.
Nasz zespół handlowy ma również doświadczenie we wszystkich formach umów handlowych, w tym umów na dostawy IT.

Fakt, że nasza firma jest prowadzona przez partnerów, oznacza, że nasz zespół korporacyjny jest w stanie szybko skorzystać z wiedzy innych działów, takich jak nieruchomości i spory sądowe oraz scentralizowane łączenie informacji w naszym londyńskim biurze (zgodnie z kwestiami poufności) oznacza, że całe to połączone doświadczenie jest na wyciągnięcie ręki każdego klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z naszych bardziej nastawionych na handel klientów mogą chcieć prowadzić własne negocjacje i cieszymy się, że w takich przypadkach zapewniamy zapasową wiedzę specjalistyczną.
Uznając potrzebę wszechstronności wraz ze specjalistyczną wiedzą, rozwinęliśmy wiedzę branżową w takich obszarach, jak fintech, sektor doradztwa finansowego, opieka zdrowotna, zarządzanie obiektami, logistyka, budownictwo i IT.

Ostatnie znaczące transakcje obejmują:
Doradztwo na rzecz londyńskiego i kwadrantowego funduszu mieszkaniowego w zakresie:
Przejęcie 51 % udziałów we wspólnym przedsięwzięciu w celu zapewnienia programu regeneracji Barking Riverside; i
Przejęcie Gallagher Estates w ramach transakcji o wartości około 505 mln GBP;
Doradztwo na rzecz Sodexo w sprawie nabycia akcji The Good Eating Company, wiodącego londyńskiego dostawcy usług cateringowych
Nabycie różnych firm dla Trek Bicycle Corporation w drodze zakupu akcji lub aktywów
Doradztwo w zakresie znacznych inwestycji private equity w firmy konsultingowe, medyczne i farmaceutyczne.
Firmy zarządzane przez właścicieli
Doradzamy właścicielom firm oraz podmiotom finansującym i profesjonalistom, którzy ich wspierają. Sami jesteśmy właścicielami-menedżerami i rozumiemy skrzyżowanie szczególnych potrzeb osób posiadających firmę z potrzebami samej firmy.
Nasze doświadczenie oznacza, że jesteśmy w stanie przewidzieć różnorodność problemów, przed którymi stoją właściciele firm, i zapewnić kompleksowe rozwiązania.

Eksperci w sektorze mieszkaniowym
Ponieważ nasi klienci są zbyt świadomi, kontrole narzucane przez organy regulacyjne stają się coraz surowsze i bardziej ograniczają z czasem, i to samo dotyczy każdego ogólnego prawodawstwa. Oznacza to, że transakcje korporacyjne w sektorach regulowanych nieuchronnie stają się coraz bardziej skomplikowane.
Dobrą wiadomością jest to, że równolegle z naszą działalnością korporacyjną doradzamy organom regulacyjnym, takim jak Regulator Mieszkalnictwa Społecznego (RSH) i Financial Conduct Authority (FCA).
Fakt, że jesteśmy tak mocno zaangażowani w tworzenie i administrowanie przepisami, oznacza, że jesteśmy wyjątkowo przygotowani do doradzania naszym klientom w sprawie ich wpływu.

Na przykład, dokonując znacznych przejęć, możemy dopasować transakcję do wielu systemów regulacyjnych, zapewniając zaznaczenie wszystkich właściwych pól. Jest to nie tylko niezwykle cenna pozycja, ale jest to pozycja, którą kultywowaliśmy od 40 lat.
Fakt, że znamy również wszystkich graczy w danym sektorze, oznacza, że możemy zaoferować naszym klientom elastyczne, innowacyjne struktury, zamieniając trudne problemy w proste rozwiązania.

Nasz zespół informacyjny
Nasz międzyresortowy zespół informacyjny składa się ze specjalistów z naszego zarządzania mieszkaniem i sporów dotyczących nieruchomości, zatrudnienia, sporów sądowych i rozwiązywania sporów oraz zespołów korporacyjnych, doradzanie dużej grupie klientów w kwestiach ochrony danych i wolności informacji.

Traktowanie osobiste
Rozumiemy, że każdy klient korporacyjny jest inny, dlatego poświęcamy czas na inwestowanie w prawdziwe relacje z każdym z nich, upewniając się, że w pełni rozumiemy ich działalność i sektor przemysłu, w którym działają.
Na każdym etapie procesu konsultujemy się i współpracujemy, upewniając się, że klient czuje się w pełni zaangażowany i poinformowany oraz dzieli kontrolę nad wydarzeniami.
Prace prowadzone przez nasz zespół korporacyjny obejmują szeroki zakres zagadnień prawnych i dyscyplin, w tym bankowość, nieruchomości, zatrudnienie, usługi finansowe, kwestie regulacyjne, własność intelektualną i technologie informacyjne.
Opracowaliśmy niezawodną sieć księgowych, doradców podatkowych i konsultantów.

Scroll to Top