Zaniedbania Medyczne

Lekarz specjaliści

Lekarze/specjaliści medyczni

Lekarze/specjaliści medyczni mają odpowiedzialność w udzieleniu niezbędnej/optymalnej opieki biorąc pod uwagę maksymalne bezpieczeństwo jak również konieczną akcję w zagwarantowaniu pacjenta, że jego zdrowie jest troską służb medycznych.

Urazy mozgu

Uraz Mózgu

Jeśli ty lub ktoś bliski doznałeś urazu mózgu lub uszkodzenia mózgu z powodu zaniedbania / błędów popełnionych przez lekarza rodzinnego, pielęgniarkę, konsultanta, chirurga, anestezjologa lub innego lekarza, możesz mieć prawo do dochodzenia odszkodowania.

Bledy dentystyczne

Błędy Dentystyczne

Jeśli twój dentysta, ortodonta lub higienistka zapewnił zły poziom leczenia lub źle zdiagnozował poważny stan, możesz być uprawniony do złożenia wniosku o zaniedbanie dentystyczne. Roszczenie zapewniłoby rekompensatę za obrażenia spowodowane, pogorszone lub przeoczone przez lekarza dentysty, a także za ból i cierpienie oraz wszelkie straty finansowe lub wydatki.

Urazy oka

Uraz Oka

Jeśli doznałeś urazu oka w wyniku zaniedbania lekarza rodzinnego, chirurga, konsultanta, pielęgniarki lub farmaceuty, możesz mieć prawo do odszkodowania. Skontaktuj się z adwokatami Devonshires Claims w sprawie zaniedbań medycznych, aby rozpocząć roszczenie o odszkodowanie za obrażenia oczu.

 

 

Karetka pogotowia

Karetka Pogotowia

W nagłych przypadkach, jeśli karetka jest opóźniona lub sanitariusz nie zapewnia odpowiedniego poziomu opieki, możesz być uprawniony do złożenia roszczenia o zaniedbanie karetkę pogotowia lub ratownika medycznego.Roszczenia o zaniedbanie pogotowia ratunkowego i ratownictwa medycznego często pojawiają się z następujących powodów:

 

Zgon, Błąd mydyczny

Zgon, Błąd Medyczny

Utrata ukochanej osoby jest jednym z najbardziej traumatycznych wydarzeń, które mogą przytrafić się komuś.

Śmiertelne wypadki mogą wystąpić w nieoczekiwanych okolicznościach, w tym w niespełniającej standardów opiece medycznej lub leczeniu.

 

Stacja pogotowia ratunkowego

Stacja Pogotowia Ratunkowego A&E

Jeśli leczenie otrzymałeś w wypadku i nagłym wypadku (A & E) oddział udzielił pomocy poniżej rozsądnego standardu opieki i można wykazać, że zaniedbanie spowodowało opóźnienie powrotu do zdrowia, powikłania lub dodatkowe obrażenia lub choroby, możesz być uprawniony do złożenia wniosku o odszkodowanie.

 

Opieka podczas porodu

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu błędnej opieki podczas porodu

Specjaliści medyczni mają obowiązek opieki, w której muszą podjąć maksymalne środki ostrożności i niezbędne działania, aby zapewnić pierwszeństwo dobrostanu pacjenta.

 

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu obrażeń nerwowych

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu obrażeń nerwowych

Jeśli doznałeś uszkodzenia nerwów z powodu błędów popełnionych podczas operacji lub innego leczenia, nasi adwokaci ds. Niedbalstwa medycznego mogą pomóc ci ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia i ich konsekwencje dla twojego życia.

 

Roszczenia z tytułu błędu chirurgicznego

Błędy lub niedbałe leczenie przed, w trakcie lub po operacji – przez chirurga, anestezjologa, pielęgniarkę lub innego pracownika medycznego, może stanowić podstawę do zgłoszenia błędu chirurgicznego.

Jeśli doświadczyłeś zaniedbania chirurgicznego, możesz złożyć wniosek i otrzymać odszkodowanie od NHS lub prywatnego szpitala lub kliniki.

Roszczenia NHS Negligence

W latach 2018–2019 NHS zgłosiło otrzymanie 10 673 nowych wniosków o zaniedbanie medyczne.

W większości przypadków zaniedbanie medyczne zwykle wiązało się z niewłaściwą, niewłaściwą lub niespełniającą standardów opieką, diagnozą lub leczeniem.

W wielu przypadkach pracownicy NHS popełnią błąd lub nie podejmą odpowiednich działań w odpowiednim czasie.

Roszczenia Dotyczące Zaniedbań w Szpitalu

Kiedy idziesz do szpitala, zwykle możesz spodziewać się wysokiego standardu opieki. Jednak rzeczy mogą pójść nie tak i jeśli podczas pobytu doznałeś niedbałego leczenia, możesz być uprawniony do złożenia roszczenia odszkodowawczego przeciwko szpitalowi. Niektóre z najczęstszych roszczeń dotyczących zaniedbań medycznych zgłaszanych przez pacjentów szpitalnych obejmują:

Roszczenia dotyczące zaniedbań ortopedycznych

Ortopedia zajmuje się urazami i złamaniami kości, stawów, ścięgien, więzadeł i powiązanych nerwów. Devonshires Adwokaci ds. Zaniedbań medycznych  pomagają pacjentom uzyskać rekompensatę za różne niedbałe operacje ortopedyczne i leczenie. Niezależnie od tego, czy zaniedbanie nastąpiło podczas diagnozy, operacji, czy też nie wyjaśniono ryzyka związanego z zabiegiem, nasi eksperci ds. Roszczeń mogą pomóc Ci zapewnić odszkodowanie, na które zasługujesz.

Roszczenia Dotyczące Zaniedbań Lekarzy Rodzinnych

Jako pierwszy przystanek dla większości ludzi z powodu problemów zdrowotnych, lekarze ogólni lub lekarze rodzinni widzą dużą liczbę pacjentów z różnorodnymi schorzeniami i chorobami.

Pomimo presji lekarze rodzinni zazwyczaj wykonują dobrą robotę, określając właściwy sposób działania i pomagając jak najszybciej rozwiązać problemy zdrowotne.

Roszczenia Dotyczące Zaniedbań Gastroenterologicznych

Gastroenterologia to złożony obszar medycyny, który koncentruje się na zaburzeniach układu trawiennego – w tym przełyku, żołądka, wątroby, przewodów żółciowych, jelit, okrężnicy, odbytnicy i pęcherzyka żółciowego. Gastroenterolodzy specjalizują się w diagnozowaniu i leczeniu stanów żołądkowo-jelitowych (GI), takich jak zespół jelita drażliwego (IBS), choroba Chrona, krwawienie i infekcje, refluks żołądkowo-przełykowy (zga), …

Roszczenia dotyczące błędów leków i recepty

Jeśli lekarz ogólny, pielęgniarka, konsultant, farmaceuta lub inny pracownik służby zdrowia popełnił poważny błąd w związku z lekami lub receptą, konsekwencje mogą być szerokie. Badania z uniwersytetów w Sheffield, Yorku i Manchesterze ujawniają, że w NHS, tylko w Anglii, popełniono 237 milionów błędów w leczeniu. Jeśli zaniedbany lekarz, w NHS lub w prywatnym zakładzie, popełnił błąd w leczeniu lub na receptę, możesz ubiegać się o odszkodowanie za poniesioną szkodę.

Roszczenia dotyczące ciąży i ginekologii

Jeśli uważasz, że doznałeś szkody w wyniku zaniedbania medycznego związanego z chirurgią ginekologiczną, procedurami lub błędną diagnozą, możesz mieć prawo do dochodzenia odszkodowania.

Niezależnie od tego, czy szkoda dotyczy ciąży, porodu, histerektomii, laparoskopii lub innych procedur, niedbała opieka lub leczenie może stanowić podstawę roszczenia o odszkodowanie ginekologiczne.

Roszczenia Dotyczące Infekcji Szpitalnych: Jak Dochodzić Swoich Praw?

W przypadku doznania infekcji w szpitalu, istnieje możliwość dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Infekcje szpitalne mogą być poważnym problemem zdrowotnym i często wynikają z zaniedbań personelu medycznego lub braku odpowiednich procedur higienicznych. Warto znać swoje prawa i wiedzieć, jak dochodzić odszkodowania w przypadku doznania infekcji szpitalnych.

Scroll to Top