Spory Sądowe i Rozwiązywanie Sporów

Zespół myślicieli strategicznych, którzy zapewniają świetne wyniki.
Z samej swojej natury rozstrzyganie sporów podlega zmianom i niepewności, szczególnie w dzisiejszym wysoce regulowanym i konkurencyjnym klimacie biznesowym.
Dlatego jesteśmy wrażliwi na ten ciągle zmieniający się krajobraz i jesteśmy pod ręką, aby zaoferować jasne, pragmatyczne i szybkie porady od samego początku, aby odzwierciedlić najnowsze zmiany i rozwiązać spory w najbardziej opłacalny i odpowiedni sposób.

Nasza wyjątkowa oferta
Łączymy dostosowane porady z wiedzą ekspercką na temat wszystkich aspektów rozwiązywania sporów i przyjmujemy wysoce strategiczne podejście w celu zidentyfikowania wszelkich istotnych problemów na jak najwcześniejszym etapie.
Oznacza to, że możemy działać szybko i oszczędzać naszym klientom czas i pieniądze.

Nasi uczestnicy procesu mają duże doświadczenie w działaniach na rzecz klientów w różnych sektorach przemysłu, w szczególności w zakresie oszustw, dochodzeń transgranicznych, regulacji i mieszkalnictwa.
Zakres zagadnień, na które możemy doradzać, jest szeroki i wieloaspektowy, od kontroli sądowej po spory PFI, spory umowne, windykację, faktoring i dyskontowanie faktur, spory podatkowe, spory budowlane, spory finansowe i bankowe, spory regulacyjne (jesteśmy jedyną firmą w Wielkiej Brytanii, która zasiada we wszystkich trzech panelach naszego organu regulacyjnego, Organu Regulacji Adwokatów), spory ogólne, Spory IT i pilne działania nakazowe.
Współpracując, nasz zespół dzieli się i gromadzi zasoby i informacje, co oznacza, że każda z naszych klientów może wykorzystać całą tę wiedzę specjalistyczną.

Udzielamy porad na temat unikania sporów, w połączeniu ze strategicznymi wytycznymi dotyczącymi wdrażania zasad i procedur, co oznacza, że klienci mogą od samego początku identyfikować i minimalizować ryzyko i odpowiedzialność za koszty.
Gdy spory są nieuniknione, nasza rozległa i solidna wiedza specjalistyczna pomaga postawić klientów w najkorzystniejszej sytuacji, maksymalizując szansę na wynegocjowanie pożądanego rezultatu.

O nas
Nasz zespół ds. Sporów sądowych jest prowadzony przez Jamesa Dunna, a klienci będą pewni, że firma jako całość otrzyma podobne uznanie, dział sporów Devonshires Solicitors jest klasyfikowany przez Chambers UK i rekomendowany ze względu na swoją wiedzę specjalistyczną w katalogu Legal 500.

Nasz wgląd handlowy, wiedza techniczna i doświadczenie w zakresie strategii rozwiązywania sporów na każdym poziomie angielskiego systemu sądowego, od Sądu Okręgowego i Sądu Najwyższego do Sądu Najwyższego (wcześniej Izby Lordów) i Tajnej Rady, doprowadziły do wielu udanych wyników dla naszych klientów. Regularnie działamy na rzecz:

Rządy (Wielka Brytania i zagranica).
Organy regulacyjne.
Duże organizacje sektora publicznego.
Firmy (międzynarodowe i krajowe).
Lekarze zajmujący się niewypłacalnością.
Partnerstwa.
Specjaliści.
Ubezpieczyciele.
Osoby o wysokiej wartości netto.
Prywatni programiści.
Organizacje zarządzające długością ramion (ALMO) i organizacje zarządzające najemcami (TMO).
Organizacje prywatne.
Posiadamy wiedzę specjalistyczną we wszystkich rodzajach alternatywnego rozwiązywania sporów (ADR), w tym z powodzeniem rozszerzając mediację na wcześniej niesprawdzone obszary i arbitraż międzynarodowy. Nigdy nie tracimy z oczu faktu, że sposoby rozwiązywania problemów mogą być tak różnorodne, jak same problemy.

Nasz zespół informacyjny
Nasz międzyresortowy zespół informacyjny składa się ze specjalistów z naszego zarządzania mieszkaniem i sporów dotyczących nieruchomości, zatrudnienia, sporów sądowych i rozwiązywania sporów oraz zespołów korporacyjnych, doradzanie dużej grupie klientów w kwestiach ochrony danych i wolności informacji.

Co oferujemy
Mamy reputację asertywnego i reagującego na potrzeby naszych klientów. Nasz zespół jest kierowany przez partnerów i współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić i uzgodnić kreatywne i pragmatyczne strategie na wczesnym etapie w celu pokonywania przeszkód i dotrzymywania napiętych terminów, filozofia, która oznacza, że często możemy przyciągać pracę, która może stanowić wyzwanie dla większych firm

Scroll to Top